-17%719 ₴
599 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Dimensions | 258 x 105 x 40 мм |
| Основне. Вага | 80 г |
| Основне. Тип | Насадка |
| Параметри упаковки. Вага | 0.14 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 50 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 310 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0019 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 120 мм |