


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 днів |
| Основне. Комплектація | 3 шт |
| Основне. Сумісність | Sencor /SRV4250/6250/8250/9250 |
| Основне. Тип | Насадка, Ганчірка із мікроволокна |
| Основне. Тип насадки | для вологого прибирання |
| Параметри упаковки. Вага | 0.04 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 40 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 80 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 110 мм |