-17%



475 ₴
396 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основне. Комплектація | 5 шт. |
| Основне. Сумісність | Einhell TE-VC 2430 SAC, Einhell TE-VC 2340 SA, Einhell TE-VC 2230 SAC, Einhell TE-VC 2230 SA, Einhell TC-VC 1930 SA, Einhell TC-VC 1820 S, Einhell TC-VC 1820 SA, Einhell TC-VC 1825, Einhell TE -VC 18/20 Li S, Einhell TE-VC 36/30 Li S |
| Основне. Тип | Набір фільтрів |
| Параметри упаковки. Вага | 0.21 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 250 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0061 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 110 мм |