




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thomas |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 450 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 7.95 кг |
| Основні. Споживана потужність | 1500 Вт |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0649 м3 |
| Фізичні. Вага | 6 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 37.5x28x35.5 см см |
| Параметри упаковки. Висота | 390 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 370 мм |
| Фізичні. Колір | білий, блакитний |
| Основні. Тип | побутовий |
| Особливості. Додатково | Удобная эргономичная ручка, Возможность парковки трубок на корпусе, Отсек для акссесуаров, Брызгозащита, Кнопка включения Softtouch |
| Особливості. Насадки | точкове сопло, для прибирання підлоги, тканинна насадка, кругла щітка, для мийки вікон, насадка-щітка |
| Особливості. Довжина мережевого шнура | 5.8 м |
| Основні. Максимальний тиск пара | 3.5 бар |
| Основні. Обсяг бака для води | 1.6 л |
| Особливості. Регулятор вологості пара | Да |
| Особливості. Запобіжний клапан | Да |