






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Тип | Дорожный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | жолобок для ґудзиків, система выбора одного из двух напряжений |
| Додатково. Складна ручка | Да |
| Основні характеристики. Tехнологія підошви | Microsteam 200 |
| Основні характеристики. Об'єм ємності для води | 70 мл |
| Основні характеристики. Подача пара | Да |
| Основні характеристики. Покриття робочої поверхні | нержавіюча сталь |
| Основні характеристики. Потужність | 1000 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Параметри упаковки. Вага | 1.02 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 90 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 210 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0030 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 160 мм |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Паровий удар (турбопар) | 45 г/хв. |
| Режими. Постійний пар | 10 г/хв. |
| Фізичні параметри. Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Фізичні параметри. Колір | білий, бузковий |