-17%1 919 ₴
1 599 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | регулятор температури, широкий отвір для заповнення, світлова індикація температури, три рівня безпеки |
| Можливості. Cистема самоочищення | Да |
| Можливості. Автоматичне відключення | Да |
| Можливості. Протикапельна (dripstop) система | Да |
| Можливості. Самоочищення від накипу | Да |
| Основні характеристики. Об'єм ємності для води | 350 мл |
| Основні характеристики. Подача пара | Да |
| Основні характеристики. Потужність | 2600 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Параметри упаковки. Вага | 1.83 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 170 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 160 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0090 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 330 мм |
| Режими. Cухе прасування | Да |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Паровий удар (турбопар) | 95 г/хв. |
| Режими. Розбризкування (спрей) | Да |
| Тип | праска з подачею пари |
| Фізичні параметри. Вага | 1.6 кг |
| Фізичні параметри. Габарити (ВхШхГ) | 128 x 150 x 310 мм |
| Фізичні параметри. Довжина мережевого кабелю | 2.5 м |
| Фізичні параметри. Колір | синій з білим |