








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Можливості. Cистема самоочищення | Да |
| Можливості. Автоматичне відключення | Да |
| Основні характеристики. Tехнологія підошви | SteamGlide |
| Основні характеристики. Об'єм ємності для води | 1500 мл |
| Основні характеристики. Подача пара | Да |
| Основні характеристики. Потужність | 2400 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Основні характеристики. Тиск пару | 6.5 бар |
| Параметри упаковки. Вага | 3.99 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 280 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0258 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 400 мм |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Паровий удар (турбопар) | 420 г/хв. |
| Режими. Подача пара з носика | Да |
| Режими. Постійний пар | 120 г/хв. |
| Тип | парогенератор |
| Фізичні параметри. Довжина мережевого кабелю | 1.8 м |
| Фізичні параметри. Довжина парового шлангу | 1.6 м |