-17%2 519 ₴
2 099 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | система "крапля-стоп", слайдер очистки от накипи |
| Можливості. Самоочищення від накипу | Да |
| Основні характеристики. Об'єм ємності для води | 300 мл |
| Основні характеристики. Покриття робочої поверхні | керамічне |
| Основні характеристики. Потужність | 2000 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Параметри упаковки. Вага | 1.45 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 160 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 130 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0067 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 320 мм |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Паровий удар (турбопар) | 140 г/хв. |
| Режими. Постійний пар | 30 г/хв. |
| Тип | праска з подачею пари |
| Фізичні параметри. Вага | 1.2 кг |