-17%



2 147 ₴
1 789 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Витрата повітря | 5 л/с |
| Основні. Регулятор потужності | на корпусі |
| Основні. Споживана потужність | 55 Вт |
| Основні. Тип | ручний |
| Основні. Тип прибирання | сухе, вологе |
| Особливості. Комплектація | насадки /2 шт |
| Параметри упаковки. Вага | 1.25 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 140 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 120 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0071 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 420 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 0.4 л |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Фізичні. Вага | 0.7 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 40.5 × 11.5 × 12 см см |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Номінальна напруга | 7.2 В |