-17%5 034 ₴
4 195 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 місяців |
| Основні. Витрата повітря | 13000 л/г |
| Основні. Споживана потужність | 2800 Вт |
| Основні. Тип | садовий |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Параметри упаковки. Вага | 4.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 810 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 180 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0642 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 440 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 40 л |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | багаторазовий текстильний мішок |
| Функціонал прибирання. Cухе прибирання | Воздуходувки, всмоктування, Измельчения листвы |
| Фізичні. Вага | 3.15 кг |