-17%


5 148 ₴
4 290 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=QuseJHxhmm4 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Регулятор потужності | На ручці |
| Основні. Тип | миючий, мийник вікон |
| Основні. Тип прибирання | сухе, вологе |
| Особливості. Використання рідких миючих засобів | Да |
| Особливості. Додатково | Светодиодные индикаторы состояния батареи, розпилювач |
| Особливості. Комплектація | насадки /велика та мала ганчірка з мікрофібри, ремешок для запястья, зарядное устройство Micro-USB, большая присоска, малая присоска, бутылочка с распылителем |
| Особливості. Регулювання потужності | Да |
| Параметри упаковки. Вага | 1.64 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 290 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 160 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0088 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 190 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 0.3 л |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Фізичні. Вага | 0.699 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 16,3х9,6х20,3 см см |
| Фізичні. Живлення | акумулятор /2 А•год |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Номінальна напруга | 3.6 В (напруга акумулятора) |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 3 годин |