


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Площа прибирання за один повний заряд пилесосу | 105 м2 |
| Основні. Тип | мийник вікон |
| Основні. Тип прибирання | вологе |
| Особливості. Комплектація | акумулятор, зарядний пристрій, пульверизатор, концентрат миючого засобу, узкая насадка, микроволоконная салфетка |
| Параметри упаковки. Вага | 1.20 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 300 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 120 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0065 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 180 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 0.1 л |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Фізичні. Вага | 0.6 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 320x280x120 см |
| Фізичні. Живлення | акумулятор /час роботи - 35 хв |
| Фізичні. Тип батареї | Lithium Ion |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 185 годин |