



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стеклоочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Насадки і адаптери. Насадки для вологого прибирання | для всасывания воды /280 мм |
| Основні. Автономна робота | 100 хв (Прибл. 300 м² = 100 вiкон) |
| Основні. Об'єм резервуара для використаної води | 0.15 л |
| Основні. Тип | мийник вікон |
| Основні. Тип прибирання | вологе |
| Особливості. Комплектація | акумулятор, зарядний пристрій, пульверизатор /Extra з насадкою (мiкроволокно), усмоктувальна насадка |
| Параметри упаковки. Вага | 1.25 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 300 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 120 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0068 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 190 мм |
| Фізичні. Вага | 0.76 кг (з акумулятором) |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 310 x 280 x 126 см |
| Фізичні. Живлення | акумулятор /100 - 240 В/ 50-60 Гц |
| Фізичні. Колір | жовтий |
| Фізичні. Тип батареї | Lithium Ion |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 2.9 год (170 хв) |