







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Автономна робота | 35 хв |
| Основні. Об'єм резервуара для використаної води | 0.1 л |
| Основні. Площа прибирання за один повний заряд пилесосу | 105 м2 (35 окон) |
| Основні. Тип | мийник вікон |
| Основні. Тип прибирання | вологе |
| Особливості. Комплектація | зарядний пристрій, пульверизатор /Standard з насадкою із мікроволокна, концентрат миючого засобу /для мытья окон (1 х 20 мл), усмоктувальна насадка |
| Параметри упаковки. Вага | 1.10 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 320 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 180 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0069 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 120 мм |
| Фізичні. Вага | 0.6 кг (с аккумулятором) |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Колір | жовтий |
| Фізичні. Робоча ширина ролика | 280 мм + 170 мм |
| Фізичні. Тип батареї | Lithium Ion |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 185 хв |