-17%








10 199 ₴
8 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Насадки і адаптери. Насадки | щілинна |
| Основні. Макс. потік вентилятора | 27.8 л/сек |
| Основні. Споживана потужність | 650 Вт (максимальная входная мощность), 750 Вт (входная мощность (IEC)) |
| Основні. Тип | безмішковий |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Додатково | ручка для перенесення, прогумовані колеса, зйомний фільтр, який можна мити |
| Особливості. Комплектація | щілинна насадка, інструкція, посібник користувача /на вторичной бумаге |
| Параметри упаковки. Вага | 7.72 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 330 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 330 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0577 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 530 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 1.5 л |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | циклонний фільтр |
| Система фільтрації. Труба всмоктування | телескопічна, металева |
| Фізичні. Вага | 4.5 кг |
| Фізичні. Вид поверхні | ковер, твердый пол |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 24.7x28.1x41 см |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Фізичні. Колір | синій, сірий, зелений, чорний |
| Фізичні. Радіус дії | 9 м |
| Фізичні. Рівень шуму | 79 дБ |