-17%








10 339 ₴
8 616 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Об'єм резервуара для використаної води | 6 л |
| Основні. Тип | акумуляторний |
| Основні. Тип прибирання | сухе, вологе |
| Особливості. Додатково | Технологія Rotational Airflow |
| Особливості. Комплектація | шланг /1.6 м, насадка для підлоги, щілинна насадка /250 мм, адаптер, зігнута труба, плаский складчастий фільтр, набір всмоктувальних трубок /3 шт, наплічний ремінь, набір із 4 роликів |
| Параметри упаковки. Вага | 7.10 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 420 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 420 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0582 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 330 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 10 л |
| Фізичні. Вага | 4.6 кг |
| Фізичні. Колір | синій, нержавіюча сталь |
| Фізичні. Номінальна напруга | 18 В |