





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Тип | ручний, вертикальний, акумуляторний |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Параметри упаковки. Вага | 4.48 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 190 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 630 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0335 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 280 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 0.5 л |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Система фільтрації. Фільтр тонкого очищення (HEPA) | Да |
| Фізичні. Вага | 2.8 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 113.5x28.6x23.6 см |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Номінальна напруга | 22.2 В |
| Фізичні. Потужність акумулятора | 2200 мАг |
| Фізичні. Рівень шуму | 76 дБ |
| Фізичні. Тип батареї | Lithium Ion |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 4.5 годин |