









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Макс. продуктивність по площі | 3000 м²/год |
| Основні. Тип | промисловий |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Додатково | Вертикальна парковка, Ергономічна рукоятка, Нажимная ручка, регулируемая по высоте, Положення для зберігання, Підніжка для компактного зберігання, Безступінчасто регульована бічна щітка, Заміна бічної щітки без застосування інструментів |
| Особливості. Комплектація | 2 бічні щітки |
| Параметри упаковки. Вага | 17.10 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 920 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 760 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.2028 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 290 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 38 л |
| Фізичні. Вага | 14.8 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 103.2 x 92.6 x 87.2 см |
| Фізичні. Колір | жовтий, чорний |
| Фізичні. Робоча ширина ролика | 860 мм (рабочая ширина с боковой щеткой) |