-17%








8 399 ₴
6 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Макс. продуктивність по площі | 2400 м²/год |
| Основні. Тип | промисловий /подметальная машина |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Додатково | Вертикальна парковка, Ергономічна рукоятка, Нажимная ручка, регулируемая по высоте, Боковые щетки для влажного мусора, Положення для зберігання, Підніжка для компактного зберігання, Заміна бічної щітки без застосування інструментів |
| Особливості. Комплектація | бічна щітка /4 шт. |
| Параметри упаковки. Вага | 11.44 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 750 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0966 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 560 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 20 л |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Фізичні. Вага | 10.2 кг (готов к работе) |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 94x66.8x76 см |
| Фізичні. Колір | чорний, жовтий |
| Фізичні. матеріал резервуара | пластик |