





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=17K6tLz_GTM |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Тип | промисловий |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Комплектація | акумулятор і зарядний пристрій в комплект поставки не входять |
| Параметри упаковки. Вага | 10.65 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 680 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 550 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0972 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 260 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 17 л |
| Фізичні. Вага | 8.3 кг без аккумулятора |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Колір | жовтий |
| Фізичні. Номінальна напруга | 18 В аккумулятора |
| Фізичні. Робоча ширина ролика | 53 мм |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 1 годин 1.5 Ач, 120 мин 4 Ач, 90 мм 2,6 Ачн |