-17%![Витяжка Franke Flexa FTC 612 [WH V2], фото 2](https://images.prom.ua/4090060633_w140_h140_vityazhka-franke-flexa.jpg)
8 174 ₴
6 812 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 640 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 6.88 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0576 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 360 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 250 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Основні. Продуктивність | 702 м3/год |
| Основні. Клас енергоспоживання | E |
| Додатково. Країна виробник | Туреччина |
| Основні. Потужність | 130 Вт |
| Функції і можливості. Освітлення | галогенове /2 x 28 Вт |
| Тип. Оформлення | з висувною панеллю |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Мінімальний рівень шуму | 49 дБ |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 63 Дб |
| Тип. Діаметр вихідного отвору | 151 мм |
| Основні. К-ть двигунів | 1 двигун |
| Тип монтажа | вбудована |