-17%![Витяжка Gorenje WHI6SY [WHI6SYW], фото 2](https://images.prom.ua/4090060615_w140_h140_vityazhka-gorenje-whi6sy.jpg)
![Витяжка Gorenje WHI6SY [WHI6SYW], фото 3](https://images.prom.ua/4090060616_w140_h140_vityazhka-gorenje-whi6sy.jpg)
![Витяжка Gorenje WHI6SY [WHI6SYW], фото 4](https://images.prom.ua/4090060617_w140_h140_vityazhka-gorenje-whi6sy.jpg)
![Витяжка Gorenje WHI6SY [WHI6SYW], фото 5](https://images.prom.ua/4090060618_w140_h140_vityazhka-gorenje-whi6sy.jpg)
23 279 ₴
19 399 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 700 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 21.88 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.1925 м3 |
| Фізичні. Вага | 16 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 500 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 550 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Основні. Продуктивність | 650 м3/год // на 3-ій швидкості |
| Основні. Клас енергоспоживання | B |
| Фізичні. Ширина | 59.5 см |
| Фізичні. Глибина | 56.8 см |
| Фізичні. Висота (макс.) | 93.5 см |
| Функції і можливості. Освітлення | LED 2x3 Вт |
| Тип. Оформлення | навісна (під кутом) |
| Фізичні. Висота (мін.) | 66 см |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Режим воздухоочистки | відведення повітря, рециркуляція |
| Фізичні. Матеріал корпуса | метал |
| Фільтрація. Фильтр | вугільний, жировий |
| Додатково. Річне споживання електроенергії | 66 кВтгод |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 67 дБ |
| Функції і можливості. Управління | електронне |
| Фільтрація. Жироулавливающий фільтр | алюмінієвий |
| Тип. Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
| Основні. К-ть двигунів | 1 двигун |
| Додатково. Клас гідродинамічної ефективності | B |
| Функції і можливості. Автоматичне включення ( сенсор ) | Да |
| Додатково. Клас ефективності фільтрації жирів | B |
| Додатково. Клас ефективності освітлення | A |
| Функції і можливості. Периметральне всмоктування | Да |
| Тип монтажа | Настенный |