-17%

8 999 ₴
7 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Параметри упаковки. Довжина | 610 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 7.82 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0767 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 370 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 340 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Основні. Продуктивність | 600 м3/год макс. |
| Додатково. Країна виробник | Польща |
| Фізичні. Ширина | 52 см |
| Фізичні. Глибина | 28.4 см |
| Функції і можливості. Освітлення | LED /x2 |
| Тип. Оформлення | повністю вбудована |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Режим воздухоочистки | відведення повітря, рециркуляція |
| Фільтрація. Фильтр | жировий |
| Основні. Мінімальний рівень шуму | 49 дБ |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 63 Дб |
| Фільтрація. Жироулавливающий фільтр | алюмінієвий |
| Тип монтажа | вбудована |