
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 660 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 15.15 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.1521 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 480 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 480 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Основні. Продуктивність | 918 м3/год |
| Додатково. Комплектація | набір вугільних фільтрів |
| Фізичні. Ширина | 59.8 см |
| Фізичні. Глибина | 17.4 см -38.5 см |
| Фізичні. Висота (макс.) | 79 см |
| Функції і можливості. Освітлення | світлодіодне |
| Тип. Оформлення | навісна (під кутом) |
| Фізичні. Висота (мін.) | 53 см |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Режим воздухоочистки | відведення повітря, рециркуляція |
| Фізичні. Матеріал корпуса | скло |
| Тип вытяжки | нахилена |
| Фільтрація. Фильтр | алюмінієвий |
| Основні. Мінімальний рівень шуму | 69 дБ |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 59 дБ |
| Функції і можливості. Управління | сенсорне |
| Тип. Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
| Основні. К-ть двигунів | 1 двигун |
| Функції і можливості. Oснащення | Периметральное всасывание |
| Дополнительно | таймер затримки вимкнення 5 хв |
| Тип монтажа | Настенный |