




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 580 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 8.20 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0715 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 280 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 440 мм |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь |
| Основні. Продуктивність | 590 м3/год |
| Фізичні. Ширина | 53 см |
| Основні. Потужність | 206 Вт |
| Фізичні. Глибина | 38 см |
| Фізичні. Висота (макс.) | 25.5 см |
| Функції і можливості. Освітлення | 2 галогенові лампи по 20 Вт |
| Тип. Оформлення | повністю вбудована |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 + интенсивный уровень |
| Основні. Режим воздухоочистки | відведення повітря, рециркуляція |
| Основні. Мінімальний рівень шуму | 44 дБ |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 56 дБ |
| Функції і можливості. Управління | Механічне |
| Фільтрація. Жироулавливающий фільтр | є |
| Основні. К-ть двигунів | 2 двигуна |
| Тип фільтра повітря | циркуляційний/проточний |
| Тип монтажа | настінний, у підвісну шафу |