-17%16 319 ₴
13 599 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Параметри упаковки. Довжина | 450 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 10.90 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.1043 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 380 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 610 мм |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь |
| Основні. Продуктивність | 700 м3/год (при интенсивном режим), 580 м³/ч (макс.), 300 м³/ч (мин.) |
| Основні. Клас енергоспоживання | A |
| Додатково. Країна виробник | Італія |
| Фізичні. Ширина | 54 см |
| Фізичні. Глибина | 30 см |
| Функції і можливості. Освітлення | LED /x2 |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 + интенсивный режим |
| Основні. Режим воздухоочистки | відведення повітря /если установлен угольный фильтр (дополнительный аксессуар, приобретается отдельно), рециркуляція /если установлен угольный фильтр (дополнительный аксессуар, приобретается отдельно) |
| Фільтрація. Фильтр | вугільний, жировий |
| Фільтрація. Жироулавливающий фільтр | акриловий |
| Функції і можливості. Oснащення | Беспроводная функция Hob2Hood |
| Фільтрація. Индикатор загрязнения фильтров | Да |
| Функції і можливості. Пульт ДУ | Да |
| Тип монтажа | вбудована /полностью |