




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Другой |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 980 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 19.12 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.2195 м3 |
| Фізичні. Вага | 14.6 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 560 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 400 мм |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь, чорне скло |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=_-3Xdgwi-BA |
| Основні. Продуктивність | 608 м3/год макс. |
| Основні. Клас енергоспоживання | B |
| Фізичні. Ширина | 90 см |
| Основні. Потужність | 183 Вт |
| Фізичні. Глибина | 33.5 см |
| Фізичні. Висота (макс.) | 70.5 см |
| Функції і можливості. Освітлення | 1х3 Вт |
| Тип. Оформлення | навісна (під кутом) |
| Фізичні. Висота (мін.) | 57.5 см |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Режим воздухоочистки | відведення повітря, рециркуляція |
| Фізичні. Матеріал корпуса | скло, метал |
| Фільтрація. Фильтр | вугільний, жировий |
| Додатково. Річне споживання електроенергії | 59.2 кВтгод |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 63 Дб |
| Функції і можливості. Управління | електронне |
| Фільтрація. Жироулавливающий фільтр | алюмінієвий, з поліуретановою піною з технологією AdaptAir |
| Основні. К-ть двигунів | 1 двигун |
| Основні. Режими | Рециркуляції повітря, Відводу повітря |
| Додатково. Клас гідродинамічної ефективності | B |
| Додатково. Клас ефективності фільтрації жирів | C |
| Додатково. Клас ефективності освітлення | A |
| Тип монтажа | камінний |