-17%
10 171 ₴
8 476 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 780 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 7.50 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.1212 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 420 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 370 мм |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь |
| Основні. Продуктивність | 580 м3/год |
| Основні. Клас енергоспоживання | B |
| Фізичні. Ширина | 70 см |
| Основні. Потужність | 125 Вт |
| Функції і можливості. Освітлення | LED 2х1 Вт |
| Тип. Оформлення | повністю вбудована |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Фільтрація. Фильтр | алюмінієвий, жировий |
| Основні. Мінімальний рівень шуму | 56 дБ |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 70 дБ |
| Функції і можливості. Управління | slider |
| Тип. Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
| Основні. К-ть двигунів | 1 двигун |
| Основні. Тиск | 320 Па |
| Тип монтажа | вбудована |