-17%
7 301 ₴
6 084 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 600 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 5.00 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0688 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 310 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 370 мм |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь |
| Основні. Продуктивність | 650 м3/год |
| Фізичні. Ширина | 52 см |
| Основні. Потужність | 118 Вт |
| Тип. Оформлення | з висувною панеллю |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 70 дБ |
| Основні. Тиск | 260 Па |
| Тип монтажа | вбудована |