



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Об `єм. Загальний об'єм | 212 л |
| Об `єм. Об'єм морозильної камери | 212 л |
| Основні. Дисплей | Да |
| Основні. Клас енергоспоживання | A++ |
| Основні. Кількість дверей | 1 шт |
| Основні. Тип | морозильник |
| Основні. Управління | електронне |
| Особливості. Функції / можливості | автоматичне розморожування, індикатор закриття дверцят, швидка заморозка, Освітлення морозильної камери, індикація температури |
| Параметри камер. No Frost | морозильна камера |
| Параметри камер. Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Параметри камер. Час збереження холоду | 20 г |
| Параметри упаковки. Вага | 68.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 1830 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 590 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.7018 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 650 мм |
| Фізичні. Вага | 69 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 55.5 x 177.2 x 54.5 см |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 56-57 × 177.5-178 × 56 см |
| Фізичні. Рівень шуму | 39 дБ |