


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Об `єм. Загальний об'єм | 248 л |
| Об `єм. Об'єм морозильної камери | 68 л |
| Об `єм. Обсяг холодильної камери | 180 л |
| Основні. Дисплей | Да |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Кількість дверей | 2 шт |
| Основні. Кількість компресорів | 1 шт |
| Основні. Тип | холодильник з морозильником |
| Основні. Управління | електронне |
| Особливості. Функції / можливості | зона свіжості, швидке охолодження, вентилятор, світлодіодне освітлення, BigBoxDrawer, інтелектуальна адаптивна система охолодження, контейнер MultiBox |
| Параметри камер. No Frost | морозильна камера |
| Параметри камер. Камер | 2 шт |
| Параметри камер. Полиця для пляшок | В дверях, Підвісна |
| Параметри камер. Потужність заморожування | 8 кг/добу |
| Параметри камер. Розташування морозильної камери | знизу |
| Параметри камер. Час збереження холоду | 16 г |
| Параметри упаковки. Вага | 65.50 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 1830 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 580 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.6793 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 640 мм |
| Фізичні. Вага | 66 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 177.2 x 54 x 54.5 см |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 1775 x 560 x 560 мм |
| Фізичні. Рівень шуму | 39 дБ |