


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Об `єм. Об'єм морозильної камери | 101 л (корисний) |
| Об `єм. Обсяг холодильної камери | 299 л (корисний) |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Кількість дверей | 2 шт |
| Основні. Кількість компресорів | 1 шт |
| Основні. Тип | холодильник з морозильником |
| Основні. Управління | електронне |
| Особливості. Функції / можливості | швидка заморозка, швидке охолодження, 2 температурні зони |
| Параметри камер. Камер | 2 шт |
| Параметри камер. Полиця для пляшок | В дверях |
| Параметри камер. Полиці холодильної камери | 5 шт |
| Параметри камер. Потужність заморожування | 4.5 кг/добу |
| Параметри камер. Розморожування морозильної камери | автоматичне, ручне |
| Параметри камер. Розташування морозильної камери | знизу |
| Параметри камер. Час збереження холоду | 19 г |
| Параметри упаковки. Вага | 76.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 2000 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 600 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.8520 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 710 мм |
| Фізичні. Вага | 74 кг |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 2.45 м |
| Фізичні. Потужність підключення | 140 Вт |
| Фізичні. Рівень шуму | 35 дБ |