


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Об `єм. Загальний об'єм | 110 л (корисний) |
| Об `єм. Об'єм морозильної камери | 13 л (корисний) |
| Об `єм. Обсяг холодильної камери | 97 л (корисний) |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Кліматичний клас | SN |
| Основні. Кількість дверей | 1 шт |
| Основні. Тип | холодильник з морозильником |
| Основні. Управління | Механічне |
| Особливості. Функції / можливості | перестановка дверцят, форма для льоду, холодоагент R600a, активна вентиляція, лоток для яєць, технологія MinFrost |
| Параметри камер. Камер | 2 шт |
| Параметри камер. Полиця для пляшок | В дверях |
| Параметри камер. Полиці холодильної камери | 3 шт |
| Параметри камер. Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Параметри камер. Розташування морозильної камери | зверху |
| Параметри камер. Час збереження холоду | 10 г |
| Параметри упаковки. Вага | 29.50 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 910 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 570 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.3112 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 600 мм |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 86.6 x 54.5 x 54.5 см |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 1.93 м |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Номінальна напруга | 230 В |
| Фізичні. Рівень шуму | 39 дБ |
| Фізичні. Споживання енергії | 175 кВт/рік |