









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Об `єм. Загальний об'єм | 272 л |
| Об `єм. Об'єм морозильної камери | 61 л |
| Об `єм. Обсяг холодильної камери | 211 л |
| Основні. Клас енергоспоживання | A++ |
| Основні. Кількість контурів охолодження | 2 |
| Основні. Тип | холодильник з морозильником |
| Параметри камер. Дверні корзини | 6 шт из которых 1 – полочка для масла и сыра |
| Параметри камер. Камер | 2 шт |
| Параметри камер. Контейнери морозильної камери | 2 шт. /- прозрачных выдвижных бокса для замораживания, из них 1 Big Box |
| Параметри камер. Полиці холодильної камери | 5 шт. /полочек из закаленного стекла, (из которых 4 переставляются по высоте ), одна полочка разделена и складывается пополам. |
| Параметри камер. Потужність заморожування | 7 кг/добу |
| Параметри камер. Розташування морозильної камери | знизу |
| Параметри упаковки. Вага | 72.50 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 1840 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 610 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.7183 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 640 мм |
| Фізичні. Висота | 177 см |
| Фізичні. Висота для вбудовування | 177.5 мм |
| Фізичні. Глибина | 55 см |
| Фізичні. Глибина для вбудовування | 55 мм |
| Фізичні. Потужність підключення | 90 Вт |
| Фізичні. Споживання енергії | 226 кВт/рік |
| Фізичні. Ширина | 56 см |
| Фізичні. Ширина для вбудовування | 56 мм |