









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 570 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 64.50 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.6780 м3 |
| Фізичні. Вага | 61 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 177.2x54x54.5 см |
| Параметри упаковки. Висота | 1830 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 650 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=FCt-xvfbGAo |
| Основні. Тип | холодильник з морозильником |
| Фізичні. Рівень шуму | 39 дБ |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Фізичні. Ширина | 54 см |
| Фізичні. Висота | 177.2 см |
| Фізичні. Глибина | 54.5 см |
| Фізичні. Потужність підключення | 115 Вт |
| Основні. Кліматичний клас | SN-N-ST-T |
| Об `єм. Обсяг холодильної камери | 180 л (корисний) |
| Об `єм. Загальний об'єм | 269 л |
| Об `єм. Об'єм морозильної камери | 68 л (корисний) |
| Параметри камер. Розташування морозильної камери | знизу |
| Особливості. Функції / можливості | індикація температури, звуковий сигнал, NoFrost DualAdvance, SuperCool – быстрое охлаждение, CrispZone отделение для свежих овощей и фруктов с контролем влажности HumidityControl, MultiAdjust стеклянные полки в холодильном отделении, cистема FastFreeze |
| Параметри камер. Потужність заморожування | 8 кг/добу |
| Основні. Кількість компресорів | 1 шт |
| Основні. Кількість дверей | 2 шт |
| Фізичні. Висота для вбудовування | 1775 мм |
| Фізичні. Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 177.5-178 × 56-57 × 56 см |
| Фізичні. Споживання енергії | 293 кВт/рік |
| Фізичні. Ширина для вбудовування | 560 мм |
| Фізичні. Глибина для вбудовування | 560 мм |
| Параметри камер. Камер | 2 шт |